Menu

Philips Hue není jenom chytré osvětlení

0 Comment


Existují technologie zajímavější, a pak ty, které byste v domácnosti rozhodně nechtěli. Pokud existuje něco, co skutečně má svůj význam, patří mezi to rozhodně Philips Hue Lightpark. Tato technologie dokáže změnit osvětlení v domácnosti, v kanceláři či v jakémkoliv jiném místě naprosto k nepoznání. Jde o zajímavou záležitost, kterou dokáže využít každý, kdo je alespoň malý nadšenec do technologií. Pokud mezi takové nadšence patříte, pak dáte určitě za pravdu tomu, že tato technologie je skutečně něco, co stojí za pořízení a instalaci.

volba systému

Proč právě Philips Hue?

Možná si říkáte, že existuje více technologií, které umožňují svítit tímto zajímavým způsobem. Ano, chytrých technologií je více, ale právě systém od značky Philips má něco navíc. Už jenom ta skutečnost, že jde o systém od světoznámého výrobce osvětlení. I to je pro mnohé důvod pro rozhodnutí se pro tuto značku, nikoliv pro nějakou konkurenční.

5 důvodů, proč si Philips Hue zamilujete:

  • Světla budete moci ovládat pomocí svého telefonu
  • Zvýšíte bezpečnost díky možnosti nezávislého zapínání žárovek
  • K mání máte mnoho různých zajímavých světelných zdrojů
  • Zlepšení se vám spánek díky pravidelnému probouzení světlem
  • K radosti si budete moci nastavovat různé scény, barvy svícení a podobně

chytrá domácnost

Domácnost můžete změnit mnoha způsoby, ale právě osvětlení bývá ta nejelegantnější možnost. Je to dáno zejména samotnou podstatou, ze které tohle svícení vychází. Nemusíte proto investovat tisíce korun do něčeho, co nevyužijete. Naopak, měli byste se přesvědčit, že Hue je pro vás to pravé, neboť změna domácnosti v rámci osvětlení do této podoby, to není jenom tak. Stojí to nějaké peníze, ale výsledek stojí za to, což by vám mohl říct každý, kdo má s touto technologií nějaké zkušenosti. Vy nyní můžete udělat to stejné, byť jenom pro jednu konkrétní místnost.

4/5 - (3 votes)