Menu

Hra, která zaujme každého

0 Comment

V případě, že rádi vzpomínáte na to, jak bezstarostné a pohodové jste měli dětství, kdy pro vás bylo jedinou starostí to, jakou hru si zahrát, nemusíte předem zoufat. I v dospělosti máte hned několik šancí k tomu, jak se zapojit do zábavy pro dospělé, která vás naprosto nadchne.
Jednou z příležitostí, jak opět zažít to kouzlo ze hry a jejího hraní, pro vás může být escape room Praha, ve které se nebudete nudit ani minutku.

úniková cesta

Co na vás čeká?

Především velká dávka zábavy a dobrodružství.A jelikož každá hra potřebuje partu skvělých lidí, nezapomeňte sebou vzít i vaše blízké nebo i rodinné příslušníky. Kromě toho, že s vašimi přáteli fantasticky naplníte váš volný čas, kterého si řekneme přímo – není hodně, můžete uspořádat i pracovní sešlost, kdy si s vašimi kolegy užijete odpočinek i mimo pracovní prostředí.

Nepochybně se budete muset poprat s tím, že úniková hra není žádná lehká záležitost. Úkoly, které na vás čekají v sobě schovávají spoustu zapeklitých hádanek a hlavolamů, které nebude snadné vyřešit. To však ještě neznačí, že jsou nezvladatelné. Naopak – pokud zapojíte všechny hlavy dohromady a budete se snažit tak, jak to bude jen ve vašich silách, k správné odpovědi nebo další hádance, se dopracujete hravě.

Úniková hra je taktéž zkouškou vašich nervů a umění spolupracovat. Jelikož budete uzavřeni v jedné místnosti se skupinou dalších lidí, bude se očekávat i to, že mezi vámi napětí bude stoupat. Nenechte se však vykolejit a zachovejte si chladnou hlavu. Jde přece o to, abyste prožili zážitek, který není na denním pořádku a rovněž i s lidmi, kteří jsou pro vás důležití.

kostka

Co nabízíme v Praze?

Úniková místnost Enigma v Praze, vám nabízí hned 2 tajuplné hry, které si můžete s vaším týmem vyzkoušet. Výběr je pouze na vás, ale nemějte zábrany vyzkoušet obě. Každá hra je omezená časovým limitem, který je nutné dodržet a dostat se ven. U nás je to 75 minut, které budou však dostatečně časově potřebné k tomu, abyste si hru užili a přišli na správnou odpověď.