Menu

Optimalizace webu pro internetové vyhledávače

0 Comment

I těmito slovy by se daly popsat naše služby.
Co je seo optimalizace? To je otázka, na kterou se ptá v posledních letech čím dál tím více klientů. Optimalizace webového prohlížeče znamená, že bude viditelnější na internetových vyhledávačích jako je Seznam, Google a ostatní. Přes tyto prohlížeče totiž nejčastěji hledáte nějaké informace, nakupujete, sháníte zboží nebo služby či informace a proto je velice důležité, aby zde stránky byly vidět. Po zadání klíčového slova by se měly zobrazit i vaše stránky. Nic to nedělá? Nikde se vaše stránky neukazují? Máte stále mizivou návštěvnost? V tom případě zřejmě budete potřebovat naše služby, abychom vám pomohli profesionálně zviditelnit na internetu vaše webové stránky.

graf

Pomůžeme vám k vyšší návštěvnosti vašich stránek

Mít krásné, skvělé, inovativní a designově perfektní stránky to bohužel nestačí. V dnešním světě musíte i na tomto poli být dravci, jinak vás konkurence spláchne do díry, ze které se nedostanete a budete tam uvěznění. Nenechte se uvěznit a dejte o sobě všem vědět! Buďte na internetu vidět! O tom je celá problematika úspěchu a právě naše společnost vám v tom může pomoci.

Ø Abychom vám v této oblasti mohli pomoci, zaměřujeme se na on-page a off- page faktory. On-page faktory znamenají nastavení webu. Do této sekce spadá také navrhování klíčových slov. Do off-page faktorů zase spadá psaní článků, které píší naši zkušení textaři a copywriteři. Revoluční a tematické PR články. Díky nim se dostanete do popředí vyhledávačů. Klíčová slova jsou pro každého klienta „šitá na míru“, protože se zabýváme individuálním a osobním přístupem. Proto každému klientovi můžeme nabídnout přesně to, co očekává – kvalitní a úzkou spolupráci formou profesionálních seo služeb.

peníze

Ø Další důležitou součástí naší práce jsou zpětné odkazy. Dokonce vám můžeme poradit, jak si zdarma zajistit zpětné odkazy. Poradíme, jak si je můžete udělat sami, a pomůžeme vám v začátcích.