Menu

Solární plachta zpříjemní koupání ve vašem bazénu

0 Comment

Možná jste si pořídili vlastní zahradní bazén a nyní přemýšlíte nad tím, jak to udělat, abyste ještě více zvedli komfort vašeho koupání. Všichni to známe, vždycky je co zlepšovat. Voda by mohla být teplejší a křišťálovější, lehátka by mohla být měkčí a nějaký zábavný vodní prvek také není od věci. A to vše i přesto, že komfort vašeho koupání se s tím na veřejných koupalištích už nyní ani nedá srovnávat. A protože výrobci bazénů a bazénového příslušenství moc dobře vědí, jak jsou soukromé vodní radovánky mezi lidmi oblíbené, snaží se jim ve všech směrech vycházet maximálně vstříc.

chlazení

Takže ke svému bazénu už si můžete pořídit snad jakékoli myslitelné příslušenství počínaje bazénovou chemií a konče sprchou.
V posledních letech se dostávají čím dál více do povědomí majitelů bazénů solární plachty. Jedná se o poměrně jednoduché a levné, a přesto velice efektivní zařízení, díky kterému můžete zvýšit teplotu bazénové vody až o několik stupňů celsia, aniž byste k tomu museli vynaložit jakékoli finanční prostředky navíc na vytápění. Zkrátka, díky solární plachtě můžete ohřát vodu ve svém bazénu úplně zadarmo, pokud nemluvíme o zanedbatelné vstupní investici.

folie

Solární plachtu https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty si můžete koupit buď již v konečném rozměru anebo si ji můžete nechat zhotovit na přání, obě možnosti jsou poměrně časté. Při koupi plachty byste ovšem měli myslet především na to, že aby plachta dobře fungovala, tedy spolehlivě ohřívala vodu, tak musí http://www.kouzelnaprani.cz/velka-prani/ ležet na vodní hladině. To je naprosto zásadní věc, kterou nesmíte opomenout při stanovení konečného rozměru vaší plachty. A poté již můžete klidně nakupovat. K tomu, aby plachta fungovala ji stačí jednoduše položit na váš bazén tak, aby se dotýkala vodní hladiny po celé její ploše a o to ostatní už se za vás postará sluníčko. Přes den bude vodu ohřívat a přes noc bude plachta bránit ochlazování vody. A pokud si chcete usnadnit manipulaci s plachtou, tak si k ní nezapomeňte přikoupit i praktický pojízdný naviják na plachtu.