Menu

Virtuální měna Monero

0 Comment

Zajímáte se o jiné kryptoměny než je jenom známý, a již na těžbu poměrně neefektivní, Bitcoin? V tom případě se můžete seznámit s těžbou Monero.
kryptoměny 463
Jistě se ptáte, jak těžit Monero? Odpověď je poměrně jednouchá. Samotná těžba není nijak složitá. Monero je kryptoměna, která patří do těch alternativních, proto pro některé ještě není tak známá. Těží se docela jednoduchým způsobem. Těžbu zvládnete přes zařízení, takzvaný miner. Jedná se o zařízení formou RIGu s kvalitními součástkami. Kvalitní musí být zejména grafické jednotky, aby bylo následné těžení opravdu efektivní.
Monero miner je tedy klasický RIG osazený základními součástkami.
váha s kryptoměnou

Základem je optimalizace zařízení
Abyste mohli těžit opravdu efektivně a vydělali na tom co nejvíce, pak musíte vyváženě nastavit vaše zařízení. Jakmile optimalizujete požadované parametry, pak můžete těžit velice efektivně, což je vždy žádoucí. Tato virtuální měna se těží volně, jedná se o anonymní kryptoměnu a proto i v tom tkví její výhoda. Dostatečně výkonný RIG vám může pomoci zajistit co nejvíce potvrzených transakcí a tím více Monera. Osaďte jej špičkovými komponenty. Ideální jsou více jak 4 jednotky GPU. K tomu je zapotřebí přidat správný software a už vám nic nemůže bránit, abyste těžili efektivně a dlouhodobě. Monero mining se pro vás stane zábavou a ještě užitečnou věcí, protože si přijdete na své a získáte virtuální měnu Monero.

  1. Anonymní měna
  2. Zvyšující se hodnota
  3. Jednoduchá těžba
  4. Založená na CryptoNote

Pohybujete se ve světě kryptoměn? Pak jste zřejmě možná slyšeli informaci o využívání větších portálů, kteří těží na úkor svých návštěvníků. Ovšem právě tento způsob nepatří do našeho způsobu práce. S nepoctivými metodami se u nás nesetkáme, to vám sdělujeme popravdě a narovinu. Rozhodli jsme se těžit pouze efektivním a poctivým způsobem.
V případě, že potřebujete využít kalkulátoru, pak se ničeho neobávejte. Po zadání klíčových parametrů vám kalkulátor hned prozradí, zdali ještě těžíte výhodně a efektivně, nebo jestli už spadáte do záporných hodnot.