Menu

Vzhled je důležitý

0 CommentCo je největším strašákem žen?
Co se týče vzhledu, ženy chtějí vypadat dobře a na tom není nic špatného. I ze zdravotního hlediska je potřeba se o sebe pořádně starat. Náš zdravotní stav je totiž vidět na našem obličeji. Pokud máme špatnou životosprávu a nedostatek spánku, poznáme to na tom, že máme kruhy pod očima a popelavě šedou pleť. Nedostatek živin a vitamínů je zase poznat na pokožce, která může trpět i kožními problémy. Dalšími problémy je akné, kterého se řada žen nemůže zbavit ani v pozdějším věku. Ale nejhorší jsou vrásky.

prášek kolagen

Vrásky dokládají, že stárneme. Máme je v obličeji i jinde na těle, ale hlavně v obličeji nám přidávají roky. Někdo má to štěstí a vráskami příliš netrpí, ale většina žen se snaží proti nim účinně bojovat, protože na svých předcích vidí, že nemají geny, které by dokázaly projevy stárnutí zmírnit. Existuje řada přípravků, které dokážou zázraky, ale jsou extrémně drahé, není výjimkou, že jeden krém stojí i desítky tisíc korun, a to si většina lidí opravdu dovolit nemůže.

starší žena

Kosmetika je ale až to poslední, co by měl člověk řešit, aby vypadal dobře. Nejdůležitější je opravdu životospráva a proto je potřeba dbát na dostatek čisté vody, na kvalitní a pravidelný spánek a v neposlední řada je důležité jíst vyváženou stravu bohatou na zdraví prospěšné látky. Právě vitamíny a stopové prvky většině lidí chybí, protože ve stravě jich sní málo. Proto je potřeba doplňovat je v podobě doplňků stravy, kde by měl být i mořský kolagen https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/. Právě ten je zodpovědný za to, jak elastická naše pokožka je. Díky němu vypadáme mladší. Velice důležité je v boji s projevy stárnutí i omezit mimiku. Přehnané krčení čela a mračení nám vryje do čela vrásky, kterých se už budeme zbavovat jen velice těžko. Když se budete řídit výše uvedeným, je dost pravděpodobné, že budete vypadat mladší.