Menu

Web trochu jinak

0 Comment

Těchto faktů je hodně a každý je svým způsobem jiný. Ovšem lze na něj nahlížet různými pohledy.

Proto občas vznikají drobné spory o tom, jak přesně web psát, jak jej pak opatrovat, jak se zaměřit na SEO a zda vůbec.

Pokud nevíte, co to SEO je, tak je to součást webu a to taková, která mu jasně určuje kde se má zobrazit, tedy na které pozici, po ukončení vyhledávání. Diktuje mu to samozřejmě tu nejlepší, tedy na prvním místě. Těžko mít prodejní web někde na konci desáté stránky, kam už vlastně nikdo snad ani nechodí.

SEO

Dalším různým náhledem na web může být jeho pozdější „opatrování“. Ustavičná kontrola je zde jen a jen na místě, protože hackeři jsou všude a na to, aby vám někdo sundal webové stránky toho zase tolik umět nemusí. Stačí je zahlcovat a už je tu problém. K jeho řešení jsou určeni další a další lidé. Ti zabezpečují běh celého webu. Starají se tedy nejen o funkčnost, ale také o jeho bezpečí. Žádný hacker se nesmí přes zabezpečení dostat, nesmí zde nikdo tapetovat a tím méně spamovat. To obojí sice asi web přímo nesundá, ale může razantně zhoršit jeho funkčnost.

To vše je třeba brát v potaz už při samotné stavbě webových stránek, pak už může být pozdě.

web v mobilu

Tvorba webových stránek Zlín o tom jistě ví své. Abychom si rozuměli, pod tímto názvem je skupina lidí, kteří jsou ve stavbě webů naprosto dokonalí a neskutečně rychlí. Tento kolektiv se totiž soustředí hlavně na kvalitu a rychlost. Samozřejmě, že i ostatní aspekty stavby jsou brány v potaz, například právě bezpečnost nelze v žádném případě pominout. To by se mohlo časem vymstít.

Celý kolektiv je svým zákazníkům k dispozici naprosto kdykoli. Neexistuje situace, kdy by jejich klientovi nikdo neporadil, nebo ihned neřešil jakýkoli problém. Všichni jsou zde pro zákazníka a všichni se snaží udělat vše co je v jejich silách. Ostatně si to můžete vyzkoušet a přesvědčit se sami.