Menu

6 pomocníků, co vám ušetří čas a místo při cestování

0 Comment


1.      Ebook čtečka


Pozor, pro náročné čtenářky velká potřeba! Máte tolik knih a jejich vybírání vypadá stejně jako situace, když vybíráte boty v botníku? Nevadí, díky moderním technologiím máme takzvané „ebooky,“ což jsou elektronické knihy, které se dají lehce přenášet díky právě Ebook čtečkám, které koupíte kolem 2 až 3 tisíc.
menstruační kalíšek


2.      Menstruační kalíšek


Chcete si pořádně užít dovolenou, bez nějakých „nehod“ a přitom nezkazit náladu ostatním? Tento jednoduchý, ekologický vynález vám zaručí až 12 hodin ochrany a vydrží vám až 10 let. Takže se nemusíte na dále obávat.


3.      Láhev na vodu


Dnešní ceny za pouhou balenou vodu, která chutná stejně jak u vás doma z kohoutku, je opravdu zbytečná investice při dovolené. Za každým rohem se dá koupit kvalitní láhev za pár kaček, která vám dlouho vydrží. Stačí si ji vždycky vzít s sebou na záchod a zdarma si naplnit čistou vodu. Takže ulevíte přírodě, ale také i vaší peněžence. Dvě mouchy jednou rannou!


4.      Kokosový olej


Tento zázrak přírody má spoustu využití. V gastronomii je dobrý na vynikající pokrmy a vhodný pro sportovce, v kosmetice je užitečný na suchou pleť, opruzeniny, popraskané rty, odličování, vlasy, holení nebo dokonce i na bolavé bradavky, ale nejlepší věc na něm je, že když nestíháte, tak je to jako výborná alternativa pro zubní pastu, která je bez fluoridu a jiných chemikáliích.
bleší trh


5.      Tuhé cestovní mýdlo 3v1


Sprchové gely, šampóny a různé další lahvičky, co jen zabírají zbytečně moc místa. Existuje takové „magické“ mýdlo, co vám nahradí vše vyjmenované, může dokonce můžete ho využít jako holící pěnu.


6.      Sarong – multifunkční šátek


Je to velký šátek, se kterým se dá dělat cokoliv na dovolené. Dá se využít místo lehátka a osušky, elegantní doplněk k plavkám a v posvátných místech se dá využít krásně pro zahalení, při kterém vám to bude i dokonce slušet. Takže pokud jedete do jižní a jihovýchodní Asie, na Arabský a Somálský poloostrov, či dokonce do Oceánie, tak tuhle věcičku si musíte sehnat a pokud ji zapomenete, můžete ji přímo na místním trhu koupit.