Menu

Co dělá domov domovem?

0 Comment

Když vejdete do svého domu, měli byste se cítit dobře. Měli byste být hrdí na to, jak jste si ho zařídili a měli byste cítit pocit, že ho chcete ukázat světu a všem se pochlubit. Pokud tomu tak není, se svým bytem či domovem nejste spokojeni, což je špatně. Nemělo by to tak být a rozhodně byste měli cítit jakési potěšení, když do něj vejdete, navíc byste si měli v hlavě říkat větu: „Všude dobře, doma nejlépe.“ Jen tato věta nasvědčuje tomu, že se ve vašem domečku cítíte skvěle a rádi se tam vracíte. Pokud toto říci nedokážete, váš dům pro vás není dostatečným domovem a necítíte se tam bezpečně. Proto byste měli něco změnit a snažit se udělat všechno pro to, abyste tento pocit změnili a aby vám doma bylo dobře, protože to je to důležité a doma vám má být přeci dobře, no ne?

schody

Není přesně jasné, co dělá domov domovem. Pro každého je to něco jiného. Pro někoho právě takový ten domácí nepořádek je domov, protože cítí, že doma někdo žije a není tam sám, pro někoho zase čisto a uklizeno je domov, například i bílé prázdné stěny někomu dělají dobře a bere to jako symbol domova. Někdo bere jako symbol domova zase dekorace, které dům či byt zútulňují. Někomu se líbí schodiště K.M.K. design, podle někoho totiž právě schodiště dělá domov domovem, což může být také pravda, někdo má schodiště třeba uprostřed domu a dominuje to celému interiéru, takže představivosti se meze nekladou a pro každého dělá domov domovem něco jiného.

dům

Někdo zase tolik ani nedbá na interiér, ale snaží se si zdokonalit například zahradu, i takoví lidé jsou, protože dle jejich názoru lidé, kteří prochází, vidí první samozřejmě zahradu a až poté vybraní i interiér, tak se raději věnují zahradě, kterou vidí úplně každý, nejen pozvaný. Každý tedy bere domov jinak, rozhodně by si měl ale po příchodu domů říct, jak je na svůj domov hrdý, protože to je klíč k radosti a k tomu, abychom se cítili bezpečně.