Menu

Moderní bydlení

0 Comment

Nechat se v dnešní době inspirovat je velmi jednoduché, protože máme kolem sebe tolik zdrojů, ze kterých můžeme čerpat. Pokud nemyslíme přímo samotné domy a byty našich přátel, máme kolem sebe širokou síť internetu a aplikací či webů, na kterých můžeme naleznout plno inspirací, které stojí za to a jistě by každý našel to, co hledá. Tím, jak frčí Instagram nebo třeba Pinterest, kde lidé přidávají své fotky, můžeme vidět přímo obraz interiéru, který si sami vyhledáme. Pokud chceme vyhledat barvu pokoje a vše do této barvy sladěné, napíšeme barvu a za to „room“, takže například white room a nalezne nám to bílý pokoj, v němž jsou sladěny věci tak, aby to vypadalo dobře.

moderní obývák

Tímto stylem a postupem si můžeme najít prakticky cokoliv, co chceme a co s i zamaneme, protože na takových sociálních sítích toho už je mnoho a stačí opravdu jen napsat klíčové slovo, na které se nám najdou obrázky související s tímto klíčovým slovem. Mimo sociální sítě je možno jako kdysi si koupit katalog a podívat se do něj, jak jsou pokoje laděny a do jakých barev či materiálů majitelé vybírají různé komponenty v tomto pokoji. Samozřejmě takových časopisů a katalogů je také mnoho, takže je jistě z čeho vybírat, o tom není pochyb. Mimo katalogy můžeme zajít přímo do obchodu s nábytkem a komponenty do domu a můžeme se podívat na jednotlivé pokoje, ve kterých jsou věci užity.

moderní ložnice

Pak si samozřejmě všechny tyto věci můžeme přímo na místě koupit, což je skvělé, protože to následovně nemusíme nikde hledat. Třeba když se podíváme na sociální síť, tak se sice necháme inspirovat, ale musíme pak věci, které se nám zalíbily hledat všude možně a mnohdy je to těžké, protože nevíme, jak danou věc napsat třeba anglicky. Nejlepší je totiž cokoliv, co hledáte napsat anglicky. Můžete si hledat i jednotlivé komponenty, takže například napíšete moderní schodiště a vyjedou vám příklady a inspirace. Můžete to takto udělat s čímkoliv.