Menu

Dřevěné hodinky firmy Robswood

0 Comment

Každý z nás už někdy hledal originální, neokoukaný dárek. Právě kvůli tomu je zde tento článek. Mnoho z nás pravidelně, nejspíš každodenně nosí na zápěstí hodinky. Jenže v dnešní době mobilních telefonů neslouží náramkové hodinky pouze ke zjištění času, ale také jako ozdoba. Můžete si vybrat z mnoha firem, které nabízí sice krásné, ale klasické hodinky, které spatříte na každém druhém zápěstí. Tady naleznete ručně vyrobené dřevěné hodinky, které Vám budou sedět přesně na míru, protože budou vytvořeny podle Vašeho přání. Nejen podle toho, jaké dřevo si vyberete, ale zvolit si můžete také tvar, řemínek nebo obrázek na ciferníku.

dřevo

Pokud by Vás zajímal původ těchto hodinek a ruce, které je vyrábějí, tak ty patří Romanu Berčákovi, který vystudoval Lesní inženýrství na České zemědělské univerzitě v Praze a dnes působí jako doktorand tamtéž. Již během studií ho natolik zaujala práce se dřevem, že si sám obstaral vlastní stroje, na kterých se naučil pracovat a vyrobil na nich své první hodinky. Tyto mezi všeobecnou veřejností nalezly vřelé přijetí, aby taky ne, jen se podívejte a zamilujete se do nich také na první pohled.

hodinky Robswood

V sortimentu, který je v nabídce naleznete hodinky pánské i dámské. Vybrat si můžete z modelů které jsou klasičtější a předem vyrobené, ale také si můžete, na základě osobní domluvy, připravit vlastní návrh. Jistě také oceníte možnost výběru velikosti, kdy zde naleznete v rámci dřevěných dámských hodinek speciální velikost S, která bude sedět na drobnější dámské ruce. Hodinky Vám zcela jistě budou dělat radost po dlouhou dobu, kterou ale ještě můžete prodloužit správnou údržbou. Spolu s hodinkami je dodáván karnaubský vosk, kterým hodinky jednou za čas přetřete a tím zajistíte hodinkám bezchybný vzhled. Nejspíše Vás také uspokojí to, že tento obchod má pouze to nejlepší hodnocení.