Menu

Jak vybrat šaty

0 Comment

Jestli vybíráte oblečení na speciální příležitost, máme pro vás pár typů, jak na to. Navíc šaty nejsou všechno, aby váš celkový dojem byl dokonalý, musíte se zaměřit i na detaily. Šaty jsou nepochybně nejvýraznější, a proto i nejdůležitější součást vašeho slavnostního outfitu. Vyberte si proto takové, aby vám opravdu krásně seděly a ideálně i barevně šly k vašim vlasům a pleti. Blondýnkám bude nejvíce slušet modrá nebo fialová. Hnědovlásky naopak můžou vsadit na růžovou a zrzkám sedne nejlépe červená. Střih by měl odpovídat vaší postavě a zvýrazňovat to, co se vám na vaší postavě nejvíce líbí, a naopak zakrývat to, s čím tak spokojená nejste.

typ postavy

Podívejte se na svůj typ postavy, a podle něj šaty snad vyberete. Když máte postavu do tvaru jablka, vsaďte na šaty s větším výstřihem a rozšířením v oblasti boků. Zakryjete tak bříško a budete působit štíhleji. Pokud máte postavu do tvaru hrušky, vybere si šaty velmi zúžené v pase, a naopak rozšířené na bocích. V případě obdélníkového tvaru si vezměte užší šaty s výrazným pásem, aby vám opticky zvýraznily pas. Pokud patříte k těm šťastným ženám, které mají postavu do tvaru přesýpacích hodin, nebojte se ji ukázat! Nebojte se velkého výstřihu, velmi vypasovaných šatů ani rozparků. Šaty snadno seženete přímo v půjčovně plesových šatů Praha. Když vyřešíte šaty, pojďme se zaměřit na make-up. Tady je ideální svěřit se do rukou odborníků. Profesionální kosmetičky dokáží s vaším obličejem vykouzlit zázraky. Zakryjí všechny nedostatky pleti, zvýrazní vaše řasy a upraví vám obočí.

plesové šaty

To samé platí i u účesu. Profesionálky dokáží vaše vlasy proměnit k nepoznání. Proto se nebojte do jejich služeb investovat. Určitě nebudete litovat. Poslední záležitostí jsou boty a doplňky. Nemusíte to s nimi nutně přehánět, přizpůsobte je spíše šatům, aby se barevně i stylově doplňovaly.