Menu

I vaše dítě může mít doma jeho vlastní ostrov Sodor

0 CommentMalé ratolesti si velmi rychle udělají vztah ke kladným hrdinům z animovaných pohádek, které denně sledují. Některé jsou poučné a mají příběhy, které děti chytnou za srdce a co je nejlepší – i pokračování, díky kterým vidí jejich hrdiny denně a pořád v novém světle. Přesně takovou postavičkou z pohádky je lokomotiva Tomáš, která vás dovede vzít na ostrov Sodor, na kterém se každý den děje něco zajímavého.

mašinka tomáš

A o tom by vám mohly vyprávět vaše ratolesti, kterých největším přáním je mít kousek tohoto ostrova u vás doma i s jeho nejznámější lokomotivou Tomáše na baterie, kterou lze zakoupit jako hračku.

Dárek s motivem vláčku dojme i vaše dítě

Chcete potěšit vašeho syna nebo třeba i malou princeznu dárečkem, který ve vašem dítěti probudí pocit štěstí? Jděte na to chytře a zaměřte se na pohádkové hrdiny, které sklízí úspěch všude ve světe. Jestli nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, kterému z nich neodolá ani vaše dítě, protože u vás doma v televizi mašinka Tomáš běží prakticky pořád, postarejte se o velké překvapení a zakupte jednu mašinku na baterky i vašemu dítěti.

koleje na vláček

Pro ještě přesnější efekt mu můžete rovnou pořídit i koleje, po kterých s ní bude moct denně jezdit a prožívat tak vlastní dobrodružní příběhy. V našem internetovém obchodě totiž nalezete mnoho zajímavých dárků s logem mašinky Tomáše a taktéž i vláčků, se kterými se přátelí.

Mašinka Tomáš hračky masinka-tomas.cz, které se náhle z televizní obrazovky dostanou přímo do dětského pokoje vašeho dítěte jsou přesně tím, co vaše dítě ve svém dětském království ocení. Vláčky, u kterých snadno v případě potřeby vyměníte baterie, budou u vás doma patřit k těm nejoblíbenějším a díky své kvalitě a i dlouhotrvajícím hračkám, které vaše dítě nepustí z ruky. Proto mu nezapomeňte udělat sbírku mašinek, aby byl jeho ostrov Sodor i u něho v pokojíčku stejně kouzelný, jak tomu je v případě pohádky, u které takzvaně ani nemrká.