Menu

Postele z pravého dřeva masivu borovice

0 Comment

Dřevo je krásný přírodní materiál. Skvěle se z něj vyrábí domy, dřevěnice, ale také nábytek a to už po celá staletí. Tato dávná tradice se naštěstí zachovala dodnes, protože dřevo je neustále potřeba a skvěle se hodí pro výrobu nábytku. Krásně voní, ladně se snoubí se všemi ostatními barvami, které máme v domě nebo bytě a dává pocit útulnosti, proto se tak často používá také na obložení stěn nebo na výrobu parket či dalších podlahových krytin. Dřevo je prostě líbivé a to v jakékoliv jeho formě nebo verzi, ať už se jedná o světlejší či tmavší odstíny. Proto se také skvěle hodí nejenom na výrobu kuchyní a nábytku do obývacích pokojů, ale ještě častěji se s ním můžeme setkat v případě výroby ložnic, skříní nebo postelí.

postel ložnic

Postel z masivu borovice je příjemná na spaní. Dodá pocit útulnosti a můžete ji zakomponovat i mezi stálý nábytek. Vyrábí se totiž v různých variantách, takže si můžete vybírat ze světlejšího či tmavšího dřeva, může být čistě lakovaná, která si zachová svou typickou strukturu a pravý vzhled dřeva, nebo může být bílá, šedá, v designu buku, dubu, olše, calvadosu nebo ořechu. Díky tomu ji můžete přizpůsobit ke stávajícímu nábytku Vaší nynější ložnice.

Velikost 90×200 je vhodná do dětských pokojíčků, do ložnic, pokud chcete mít oddělená lůžka nebo do studentských pokojů. Postel 90×200 Drevenynabytek-borovicemasiv je často vídána právě ve studentských pokojích. Po tom co děti vyrostou, už nemohou mít jen nějaký hravý pokojíček, už jsou studenti a zaslouží si pořádný už skoro „dospělácký“ pokoj. Žádné hračky, ale spíše učení, počítače, stůl, postel, skříně, to je nejčastější vybavení. Velikost 90 x 200 je vhodnou volbou pro slečny i mladé muže.

postel květiny knížka

Dlouhá živnost a vysoká kvalita, to je něco, co u dřeva preferujeme. Stálost barvy, designu a vysoká odolnost, přičemž se nám samozřejmě na takové posteli bude pokaždé krásně usínat. Na výběr je z mnoha různých designů, je zde také u některých typů možnost úložného prostru a mnoho dalších zajímavých prvků nebo doplňků.