Menu

Už vás nebaví se jen válet u moře? Vyražte na aktivní dovolenou!

0 Comment●        Pěší turistika.Výborná pro osoby všeho věku i pro celou rodinu. Můžete objevovat krásy místní přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu a přitom spálit pár kalorií. Takže natáhněte pohorky na nohy, přibalte nějakou svačinu a vyrazte třeba do hor.
●        Potápějte se.Nikdy si dostatečně neuvědomujeme, jak je podmořský svět nádherný, dokud ho nevidíme na vlastní oči. Spousta nádherných rybiček a korálů. A ty barvy!
dívka a surfovací prkno
●        Jízda na kole.Co takhle vyrazit do města na bicyklu místo taxíkem? Poptejte se ve svém hotelu, zda vám je mohou pronajmout na celý den.
●        Canyoning.Jste na místě, kde jsou překrásné kaňony? Máte rádi adrenalin? Tak to je tato aktivita přesně pro vás! Budete proplouvat mezi skalami, skákat z útesů a přitom si užijete nedotčenou přírodu.
●        Naučte se lyžovat.Na dovolenou do hor v zimě? Ale vy nelyžujete? A kdo říká, že nemůžete začít dnes? Zaplaťte si kurz na lyžích nebo snowboardu anebo jen požádejte své přátele, kteří už mají nějaké zkušenosti a užijte si plný den zábavy na svahu. Uvidíte, že sníh není potěšení pouze pro děti.
dívka na kole
●        Vodní sporty. Snad každá turistická pláž nabízí nespočitatelné množství zábavy na vlnách. Od surfingu po vodní skútry. To samé platí na řece, kde se můžete naučit na kánoi či kajaku.
●        Plážový volejbal.Přijeli jste na dovolenou užít si hlavně to moře? Tak u něj zůstaňte a zúčastněte se například turnaje s ostatními turisty, které už také nebaví jen lenivět a třeba si vytvoříte nové přátele, se kterými můžete podniknout další aktivity společně.
●        Horolezectví. Jedna věc je lézt po stěně v tělocvičně, ale co takhle šplhat opravdové hory, to je teprve zážitek! Uvidíte svět z ptačí perspektivy a navíc si krásně zpevníte tělo.
●        Jděte si zaběhat. Ranní či večerní běh po pláži zklidní vaši mysl a navíc běhání po písku je mnohem zdravější pro vaše tělo než silnice.