Menu

Bojíte se zlodějů?

0 Comment

Je jedno, jestli jste podnikatel nebo soukromá osoba. Snad všichni se bojíme, že nám někdo vezme náš majetek. Z tohoto důvodu je potřeba se dopředu bránit.

Jeden ze způsobů je mít kvalitní zabezpečovací techniku, která nás ubezpečí, že je vše v pořádku nebo nás včas varuje.
zámek s kódem

Náš stát má své obyvatele chránit. Netýká se to jen nepřítele z venku, ale především obyvatelé by měli být státem chráněny před kriminalitou, která je uvnitř našeho státu. Když lidé, kteří ukončí výkon trestu odnětí svobody, tak by si měli znovu najít práci. Musí ale sami chtít. Zde samozřejmě pomáhá i stát. Například na Úřadech práce se sociální pracovníci snaží pomoci nejenom poradenstvím, ale hlavně pomáhají se zařazením do pracovního procesu. Bohužel, většinou lidé, kteří před nástupem měli dluhy, tak se dostali ve výkonu trestu do velké dluhové pasti. Někteří z nich se dokážou znovu zapojit do normálního života, pracují a začnou své dluhy splácet, ale to, co si vydělají, tak většinou velkou část peněz jim strhne exekutor, takže jim zbude jen základní životní minimum. A z toho se těžko žije. Nemají to snadné. Je to takový začarovaný kruh. Pak se najdou i takoví, kteří jsou nepoučitelní a třeba začnou krást znovu.

Ještě před několika lety větší i menší firmy zaměstnávaly hodně hlídače – pracovníky ostrahy a k tomu různé bezpečnostní agentury. Ale tím, jak technologie zasáhla i do zabezpečovací techniky, je tak možnost sledovat objekty špičkovým kamerovým systémem – jak uvnitř, tak zvenčí. V centrech bezpečnostních agentur to mají na starosti odborní technici.


  v  Kamery (set až 4 kamer), které zabezpečí váš klid, nejsou velmi drahé. Dají se pořídit i za několik tisíc korun.


  v  Co je ale při jejich pořízení důležité: informovat se u odborníka. Vysvětlit mu, z jakého důvodu kameru potřebujete a kam ji chcete umístit.
foto lupiče

Perfektní kamerový systém tak plně nahradí fyzické hlídače – pracovníky ostrahy. To znamená, že lidem, kteří pracují v této profesi, se v současnosti platí minimální mzda. A jelikož ten plat je skutečně nízký, tato práce se nabízí například i lidem se zdravotním postižením nebo důchodcům. A tito lidé musí samozřejmě splnit odbornou způsobilost.