Menu

Netradiční zábava v Praze

0 Comment

Při návštěvě Prahy většinou nevynecháme Karlův most, Staroměstské náměstí, nebo třeba Národní muzeum. Praha nám nabízí ale také velké množství netradiční zábavy a my se spolu podíváme na několik typů.  

Prague Fear House  

Prague Fear House provozuje skupina lidi, kteří mají pro strach uděláno. Najdete zde stylový bar plný strašidelných dekorací, kde Vám umíchají výborné míchané nápoje, ale v nabídce je samozřejmě také pivo, víno a mnoho dalšího. Ve sklepení pod barem se nachází strašidelné prostory, ve kterých probíhají prohlídky, na které jen tak nezapomenete. V nabídce jsou dvě prohlídky. Prohlídka hardcore je opravdu jen pro otrlé. Na Prague Fear House budete vzpomínat ještě opravdu velmi dlouho.  

Dívka a čepel

Muzeum Lega  

Kdo z nás jako dítě nemiloval Lego. V Praze se nachází muzeum Lega, které je opravdu snem každého dítěte. Najdete zde nejrůznější městečka, budovy, dopravní prostředky, a to vše s těmi nejdrobnějšími detaily. Toto muzeum si užijí nejen děti, ale také dospělí.  

Neviditelná výstava  

Neviditelná výstava se snaží lidem přiblížit, jaké to je být nevidomí a vy si díky ní můžete zkusit na pár chvil žít bez zraku. Na této výstavě si vyzkoušíte pohybovat se doma, v přírodě, ale také provozovat běžné činnosti. Tím vás provede nevidomí průvodce. Tato výstava je nejen zajímavá, ale také velmi poučná a opravdu stojí za vyzkoušení.  

Lego hrad

Skleník Fata Morgana  

Skleník Fata Morgana je botanická zahrada, která vám přináší nezapomenutelný zážitek. Nachází se mimo areál venkovních expozic botanické zahrady. Seznámíte se zde s velkým množstvím rostlin tropického a částečně i subtropického pásma. Najdete zde krásné a také vzácné rostliny, které zaujmou nejen milovníky zeleně. Velmi zajímavá je také vonná stezka v tropickém skleníku, kterou si vychutnají především milovníci vůni a parfémů.  

Vyzkoušejte při návštěvě Prahy také něco netradičního. Nebudete litovat.